Szerző Téma: Made in Ősök  (Megtekintve 4789 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Evan Lorne

• Atlantisz
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 121
  • AF-2 Teamleader és a Hericlius kapitánya
  • Csapat: AF-2
  • Karakterlap: Evan Lorne
  • Rang: Őrnagy
Re:Made in Ősök
« Válasz #135 Dátum: 2015.02.14. 20:48:30 »
Maradjunk az eredeti tervnél.:)
"Maga tényleg egy zseni! - Mert valahogy elérte, hogy Sheppard alezredes még nem lőtte le!" Evan Lorne őrnagy (SGA: 2x03 Az Üldözött)
Öltözet:
Taktikai mellény; atlantiszi fekete bőr kabát; fekete nadrág; fekete póló; sportos bakancs.
Felszerelés:
 - Fegyverek: Taurus TP92 + 4/4 póttár; Ős kábítópisztoly; katonai kés.
 - Egyéb használati tárgyak: Ős életjel detektor; Suunto D9tx karóra; Azonosítókártya; Rádió és füles.

Nem elérhető Xol

• Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 138
  • Tanácsos
  • Idézet: Élj úgy, ha lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni
  • Karakterlap: XOL
« Válasz #136 Dátum: 2015.02.14. 21:37:05 »
Rendben. :)
De a téma kibontását rád bízom egy bővítményben az előtöridhez, én csak az alapot adom meg.

Fő karakterem a Nanitos Srác, Xol. Alteregóim a
Szikék Királynője és a Békés Harcos, kik Tokraként egy testben két lélek, Sophie és Zirion, valamint a Végzet Katonája, a Magyar Antilidérc, Záray Zoltán.

Nem elérhető Xol

• Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tanácsos
« Válasz #137 Dátum: 2015.02.15. 13:09:00 »
Evan, most nézem, hogy rossz topicba írtam a kérdésemet. De örülök neki, hogy így is értetted.

A kaland záró mesélőijét megírtam.
Csillagkapu Multiverzum » Pegazus galaxis » Világűr » Felfedezésre váró objektum.

A "VÉGE" feliratot még nem tettem ki, nem tudom szeretnétek e még ti is írni egy-egy záró posztot. Én örülnék neki.
Értékelés a jövő hét végén.

Szikék Királynője és a Békés Harcos, kik Tokraként egy testben két lélek, Sophie és Zirion, valamint a Végzet Katonája, a Magyar Antilidérc, Záray Zoltán.

Nem elérhető Corey Davis

• Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 117
  • Karakterlap: Corey Davis
« Válasz #138 Dátum: 2015.02.16. 22:59:11 »
Én még reagálnék rá, de ma már nem. Írtam az Eligazítóba, hogy tudjunk haladni, majd írok egy befejezőt ide is.
Jellem
Magába forduló ember, aki nehezen oldódik. Amint ez sikerült, szinte mindenről lehet vele beszélgetni. Érti a tréfát. A végletekig türelmes, nehéz kihozni a sodrából, de aki ezt megteszi, nagyon megbánja. Nem szereti az igazságtalanságot, és szinte minden élethelyzetre van valami idézete különböző rockszámokból. Az emberekben általában, a "Jó ég, ki ez szőrös muksó?" kérdés vetül fel először, mikor meglátják.

Ruha, öltözködés:
   -civilben farmer, rockerpóló
   -küldetésen BDU, ekkor kontaktlencsét visel

Felszerelés:
   -táblaPC, ehhez különböző kábelek, interfészátalakítók, EMI-detektor, zenelejátszó
   -2 db Beretta M9-es
   -öt-öt póttár a pisztolyokhoz
   -duplaélű 15cm-es Tanto (japán rövid kard, saját)

Nem elérhető Xol

• Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tanácsos
« Válasz #139 Dátum: 2015.02.22. 17:20:21 »
Sajnálom, Jan útnak indítása elfoglalta a napomat. Az értékelést a jövő hét végén csinálom meg.

Nem elérhető Samantha Carter-O'Neill

• Phoenix
  • Ember
  • 3. szint [60 kredit]
  • Tapasztalat: 372
  • A Phoenix parancsnoka
  • Karakterlap: Samantha Carter
  • Rang: ezredes
« Válasz #140 Dátum: 2015.02.23. 11:24:00 »
Ne haragudj, de én nem hiszem, hogy írok. Múlt héten családom mindhárom pasiját ápoltam, a nagyobbik fiókám még mindig itthon van, és én sem érzem magam túl jól, szerintem visszaestem én is a nyavalyába. Bocsánat.  :(

"Azok, akiket nem sokkol, amikor először találkoznak a kvantummechanikával, valószínűleg nem értették meg."
Niels Bohr

Felszerelés:
fekete BDU nadrág, fekete hosszú ujjú póló, bakancs
dögcédula
gyűrű

Nem elérhető Xol

• Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tanácsos
« Válasz #141 Dátum: 2015.02.23. 15:40:56 »
Semmi gond Sam, köszönöm, hogy szóltál.
A család pasijainak gyógyulást és te is állja talpra minél előbb. :)

Az értékelést ettől még nem hozom előrébb, mert hét közben ez nem fog menni és most hétvégén sem ment volna.