Szerző Téma: [22] Kantin  (Megtekintve 5326 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Corey Davis

• Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 117
  • Karakterlap: Corey Davis
Re: [22] Kantin
« Válasz #75 Dátum: 2012.09.13. 20:14:37 »
//Előzmény: Tejútrendszer - Föld - CSKP - Dr. Bill Lee laborja//

Dr Lee nagyon éhes lehetett, mert egyből ment a pulthoz, majdnem fel is lökte Coreyt.
~ Más a folyamatos beszédtől szomjas lesz, nem éhes... ~ gondolta Corey, de követte Billt. Ő maga nem kívánta a levest, úgyhogy inkább kért egy nagy adag húsos raviolit, majd követte a dokit az asztalhoz.
- Én is szeretnék egyszer eljutni Olaszországba - mondta Corey - megnéznék egy jó kis milánói fociderbit. Egyébként ahhoz képest, hogy menzai, egész finom lett ez. - válaszolt feltett kérdésre.
- Tud esetleg valami izgalmas küldetésről, vagy legalább egy helyet, ahol ki lehetne próbálni az összerakott fegyvereket?
Jellem
Magába forduló ember, aki nehezen oldódik. Amint ez sikerült, szinte mindenről lehet vele beszélgetni. Érti a tréfát. A végletekig türelmes, nehéz kihozni a sodrából, de aki ezt megteszi, nagyon megbánja. Nem szereti az igazságtalanságot, és szinte minden élethelyzetre van valami idézete különböző rockszámokból. Az emberekben általában, a "Jó ég, ki ez szőrös muksó?" kérdés vetül fel először, mikor meglátják.

Ruha, öltözködés:
   -civilben farmer, rockerpóló
   -küldetésen BDU, ekkor kontaktlencsét visel

Felszerelés:
   -táblaPC, ehhez különböző kábelek, interfészátalakítók, EMI-detektor, zenelejátszó
   -2 db Beretta M9-es
   -öt-öt póttár a pisztolyokhoz
   -duplaélű 15cm-es Tanto (japán rövid kard, saját)

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Tapasztalat: 1145
  • Kalandmester
« Válasz #76 Dátum: 2012.09.18. 14:24:31 »
Mikor befejezted a kérdésed, Dr. Lee éppen befejezte a levest.
- A fociról jut eszembe. Érdekes, hogy még nálunk is többet keresnek a sport emberek, pedig mi a világot is megmentjük.
Mondta és egy pillanatra elgondolkodott, de hamar folytatta.
- Nem rossz ez sem. Habár örülnék, ha egyszer megkóstolhatnék egy igazi bécsi szeletet.
Ahogy befejezte, felszelte a rántott húsát, majd a milánóit feltekerte a villájára és bekapta. Ahogy lement, ismét szólt.
- Landry tábornok jobban tudja, hogy mikor lesz küldetés és hova. Ámbár azt hallottam, hogy a Tok'rák felfedeztek valamit Héliopoliszon és hamarosan megosztják velünk az információt.
Fejezte be és most a rántott húsból evett egy darabot.

Nem elérhető Corey Davis

• Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 117
  • Karakterlap: Corey Davis
« Válasz #77 Dátum: 2012.09.20. 19:08:02 »
~ Hmm, Bécs, ott is jó kis rockfesztiválok szoktak lenni. ~ gondolta Corey, de inkább nem adott hangot ennek a megállapításának.
- Nocsak-nocsak, nagyon remélem is, hogy nem hallgatnak el előlünk semmi jó kis mókát. Túl régóta nem éltem aktív életet. Siessünk akkor vissza, nehogy azért maradjunk le, mert épp ettünk. - válaszolt Dr Lee-nek, és izgatottan nézelődött, hátha befut valaki a kantin ajtaján, hogy azonnal menjen a tábornokhoz.
Jellem
Magába forduló ember, aki nehezen oldódik. Amint ez sikerült, szinte mindenről lehet vele beszélgetni. Érti a tréfát. A végletekig türelmes, nehéz kihozni a sodrából, de aki ezt megteszi, nagyon megbánja. Nem szereti az igazságtalanságot, és szinte minden élethelyzetre van valami idézete különböző rockszámokból. Az emberekben általában, a "Jó ég, ki ez szőrös muksó?" kérdés vetül fel először, mikor meglátják.

Ruha, öltözködés:
   -civilben farmer, rockerpóló
   -küldetésen BDU, ekkor kontaktlencsét visel

Felszerelés:
   -táblaPC, ehhez különböző kábelek, interfészátalakítók, EMI-detektor, zenelejátszó
   -2 db Beretta M9-es
   -öt-öt póttár a pisztolyokhoz
   -duplaélű 15cm-es Tanto (japán rövid kard, saját)

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #78 Dátum: 2012.09.24. 14:34:11 »
Amíg a kantin ajtaját figyelted, Dr Lee befejezte az étkezést. Épp állt volna fel, hogy visszavigye a tálcáját, amikor befutott Walter a kantinba.
- Üdvözletem. Dr Lee, magát várják az orvosi szoba elkülönítőjében. Mr. Corey Davis, önnek az Eligazítóba kell mennie.
Mondta Walter, majd elsétált egy tálcáért, hogy ebédet vehessen magához.
- Nos, úgy látom megkapta, amire vágyott. Várják az eligazítóban, én pedig mehetek vissza dolgozni. Köszönöm, hogy segített. Viszlát, Mr. Davis.
Mondta Bill, majd fel állt és elindult, hogy minél előbb elérjen az elkülőnítőbe.

//Folytatás: Eligazító//
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.24. 14:51:21 írta Merlin »

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #79 Dátum: 2012.10.16. 19:29:20 »
Dr. Sophie Almond/Zirion

//Előzmények: Tejútrendszer > Föld > CSKP > Paul Davis őrnagy irodája.//

Az irodából kilépve az őrnagy a falnak támaszkodva várt.
 - Nagyon szívesen. Akkor lássunk munkához - válaszolta a köszönetedre, majd elindult a folyosón.
 - Minden rendben az otthoniakkal? - érdeklődött, amely érthető volt, mivel már kezdettől fogva ő foglalkozott a beilleszkedéseddel.
Körülbelül öt perccel később elértétek a kantint. Az őrnagy udvariasan előreengedett az ajtóban, majd miután beléptetek a svédasztalosan kialakított pult felé indult.
 - Ahogy látom ma az olasz konyha finomságait pakolták elénk. Szeretem a olasz ételeket. - jegyezte meg és valóban a pulton olasz ételek sokasága foglalt helyet.
Az őrnagy miután jól megpakolta a tálcáját parmezános csirkével és kiszemelve egy asztalt elindult felé, de mielőtt leült megvárta míg a Tok'ra is helyet foglalt.
 - Jó étvágyat - kívánta, majd miután a nő nekilátott enni ő is belekóstolt az ételébe.
Jó ideig falatoztak, és miután végeztek az őrnagy kényelmesen kinyitotta a magával hozott vizet és beleivott. Miután mindennel megvolt és látta, hogy Sophie is kész megszólalt.
 - Nézzenek körül. Látnak valami érdekeset - kérte.
A helyiségben jó néhányan voltak, mivel ebédidő tájékban voltak. Az emberek közül néhányan nyugodtak voltak, néhányan idegesek. Többen dolgoztak a kézi számítógépükön, míg néhány ember aggodalmasan pillantgatott az őrnagyék asztala felé.

Nem elérhető Dr. Sophie Almond/Zirion

« Válasz #80 Dátum: 2012.10.16. 20:01:54 »
- Igen, minden oké. - Mondom mosolyogva. - Vessük magunkat a sűrűjébe.
A kantinba érve érzem meg csak igazán mennyire éhes is vagyok. Emberes adag élelemmel felszerelkezve ülök le az asztalhoz. 
- Köszönöm viszont. Az olasz konyhát én is szeretem.
Csendben és jó étvággyal eszem.  Utoljára akkor ettem kettő helyett, mikor a gólyát vártam a kisebbik fiammal. Sosem voltam nagy étvágyú és nem azért mert az alakomat féltettem. Szerencsére jók a génjeim így nem kell az elhízástól félnem. Mióta Zirion "nálam lakik" azóta majdnem annyit eszem mint Richie, most meg még nagyon éhes is vagyok. Persze erősebb is lettem sokkal, és nagyon résen kell lennem otthon nehogy egy-egy pakolászás alkalmával megemeljek valamit ami még Richien is kifogna. De most nem fogom vissza magam és kulturáltan ugyan de nagy mennyiséget eszem. Mikor végzek, Davis kérésére körül nézek.
- Annak a pár embernek annál az asztalnál - szándékosan nem nézek oda, hanem körül írom hogy mely asztalról beszélek, - van bármi oka tartania öntől? Mert elég aggodalmasan lesnek ide felénk.
Fő karakterem a Nanitos Srác, Xol. Alteregóim a
Szikék Királynője és a Békés Harcos, kik Tokraként egy testben két lélek, Sophie és Zirion, valamint a Végzet Katonája, a Magyar Antilidérc, Záray Zoltán.

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #81 Dátum: 2012.10.19. 17:44:48 »
Dr. Sophie Almond/Zirion

Davis őrnagy az asztal felé nézett Sophie megjegyzésére, de csak fél pillanatra. Az ott üldögélő és étkező emberek aggodalmasan néztek össze, és hogy eltereljék a figyelmet magukról beszélgetni kezdtek. Az őrnagy Sophie-ra nézett.
 - Az egyikükkel volt egy kissebb problémánk, de a többieknek nincs miért aggódniuk. Senki nem tud Landry-n kívül a vizsgálatról, így hacsak nem kaptak információt róla, akkor nincs ötletem mi okuk lehet aggódni, kivéve, hogy ha ők a kémek. Kíváncsi vagyok egy Tok'ra miképp intézne egy ilyen ügyet. Mit javasol - nézett kérdőn a nőre.
« Utoljára szerkesztve: 2012.10.19. 18:48:17 írta Merlin »

Nem elérhető Dr. Sophie Almond/Zirion

« Válasz #82 Dátum: 2012.10.19. 19:16:11 »
- Nos azt hiszem ez inkább Zirion reszortja.
Átadom az irányítást Zirionnak aki szimbionta hangon, de a normálnál halkabban beszél, hogy Davis még erőlködés nélkül értse de a másik asztalnál ülők ne hallhassák a hangját.
- Ha ők a kémek akkor sem valőszínű, hogy tudják, hogy a vizsgálatot mi folytatjuk, ha csak meg nem súgta nekik valaki ezt is. Ez esetben viszont aligha pillantgatnának ide ilyen aggodalmasan. A goa'uld ügynökök nem adnak okot rá, hogy akár a legkisebb gyanúba is keveredjenek. Gyanítom, hogy az ön által említett affér az oka a viselkedésüknek, de ahhoz, hogy ezt jobban megítélhessem, ismernem kellene az említett incidens részleteit. Ha nem titok természetesen.  A tok'rák a kémgyanús elemek hálóhelyeit kutatják át. Ha a kém még nem ismeri a területet akkor kénytelen minden gyanút keltő felszerelését a saját területén elrejteni. Később, mikor már feltérképezte a helyet, akkor esetleg ráakadhat olyan helyiségekre, amelyeket ritkán vagy soha nem használnak. Olyankor kézenfekvő, hogy oda rejti a felszereléseit. Kérem gondolkozzon, hogy hol lehetnek ilyen helyek, mert ha a célszemély ismeri itt a járást, akkor ráakadhatunk valami nyomra. Tudunk valamit a kém bejutásának idejéről vagy esetleg tevékenységéről, céljáról?
Fő karakterem a Nanitos Srác, Xol. Alteregóim a
Szikék Királynője és a Békés Harcos, kik Tokraként egy testben két lélek, Sophie és Zirion, valamint a Végzet Katonája, a Magyar Antilidérc, Záray Zoltán.

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #83 Dátum: 2012.10.19. 20:54:25 »
Dr. Sophie Almond/Zirion

Paul Davis őrnagy érdeklődve hallgatta végig Zirion magyarázatát, majd elismerően bólintott.
 - Nagyon jó - jegyezte meg.
 - Ami az incidenst illeti. Nem értett egyet egy parancsommal, amikor átengedtem egy veszélyben lévő CSK egységet a kapun, ezzel a bázis és a személyzet biztonságát veszélyeztetve. És eléggé összeszólalkoztunk, de megúszta egy figyelmeztetéssel. Azóta messze elkerül - magyarázta Sophie-nak.
 - Egyenlőre úgy néz ki, hogy nem jutott ki a híre a vizsgálatnak, és remélhetőleg ez így is marad. A dolgokat úgy kell intéznünk, hogy senki ne tudja meg mi folyik itt. Biztosra kell mennünk. Nem lőhetünk mellé egy ilyen komplikált helyzetben. Szerintem nézzük át az aktáikat, hátha találunk benne olyan információkat, amik előrébb juttathatnak minket - mondta az őrnagy. - Jöjjön - ezzel felállt és elindult vissza az irodája felé.

//Folytatás: Tejútrendszer > Föld > CSKP > Paul Davis őrnagy irodája.//

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
Re:[22] Kantin
« Válasz #84 Dátum: 2013.07.27. 12:18:05 »
Cameron Mitchell, Teal'c, Vala Mal Doran

A legendás CSK-1... Már régen találkoztak és régen is csináltak együtt valamit, de hosszú idő után sikerült újra összejönniük. Vagyis csak majdnem, ugyanis Daniel Jackson nem tartózkodott a bázison, így hát nélküle kellett elfogyasztaniuk az ebédjüket. A kantinban minden csodásan indult. Rövid sor, sok szabad hely és a rengeteg étel között mindenki megtalálhatta a kedvencét. Amikor mindenki elfoglalta a helyét a székén és bekapta volna az első falatot, a kantinba belépett Landry tábornok, és Paul Davis őrnagy, a Bolygó Védelemtől.
- Örülök, hogy itt találom magukat. - Szólt Landry az asztalhoz érve. - Szeretném, ha mind a hárman, mielőbb eljönnének az eligazítóba, felszerelkezve.
Ennél többet nem is mondott. Hátat fordított és elment.
- Bocsássanak meg a tábornoknak, de még rengetek dolga van. - Szólt Davis, aki ezután felvilágosított benneteket. - Egy CSK osztag bajba került, de az első számú mentő alakulat nem képes megoldani a helyzetet. Az ellenség nagy túlerővel rendelkezik, ezért a tábornok mozgósított mindenkit, akit tudott. - Itt elhallgatott, majd gondolkodóba esett. - Ha jól látom az arcukat, akkor erről az egészről semmit nem tudnak. Gondolom azt sem, hogy Dr. Jackson is a bolygón van.
S itt befejezte a mondandóját.

Nem elérhető Vala Mal Doran

• Ember
  • 1. szint [10 kredit]
  • Tapasztalat: 88
  • Csapat: SG-1
  • Idézet: My own mother used to say to me "Vala, happiness is not something you can buy." Or in my case, steal.
« Válasz #85 Dátum: 2013.07.27. 12:43:41 »
- Már megint zöld trutyi... Ez unalmas...
Nyögök kelletlenül, miközben leteszemem a tálcámat és leülök, hogy végre kanalazhassam a Csinálj Király Puddingot, a'la Tau'ri, avagy hogyan vedd el az étvágyát az ügyfélnek, hogy még kevesebbet kelljen neki adnod...
~ Oké, lehet, hogy nem a "király" volt az első k-betűs szó, ami eszembe jutott.
Még egy kanálnyi se ment le a torkomon.
- Na, ez nem uncsi! - vigyorgok a távozó tábornokra.
Minden mosoly lehervad azonban az arcomról, mikor Davis tovább ecseteli a dolgot.
~ Daniel?!
A kezdeti döbbenet után a többiekre nézek. Az arcomra van írva:
~ Én ugyan nem. Ti tudtátok?
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.27. 12:48:46 írta Vala Mal Doran »

Mutasd a spoilert
you
charming
dream-talker
come back
to me

who can say
that i didn’t love you
who can say
that i didn’t trust you
who can say that i
didn’t believe in you

who can say in his right mind
that i deserved
what i got from you in return
who can say that

but you were a charmer
you were a talker
you were a dreamer
you deceived me that’s what you did

what can i say
but i still love you
how can i say
that i still adore you
what can i be but myself
there is nothing i can say but i still am crazy for you

you charmer you talker you dreamer
you charming dream talker you
you seduced me you deceived me that’s what you did
but i don’t care just come back to me

a modern sufi poem by Turgut A. Akter

Nem elérhető Cameron Mitchell

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 140
  • Csapat: CSK-1
  • Karakterlap: Cameron Mitchell
  • Rang: Ezredes
« Válasz #86 Dátum: 2013.07.27. 13:43:36 »
Épp egy egészséges falatot kanyarítottam a steaktől távoli rokonságban álló húsból, mikor Valából kifröccsent a zöld zselé iránti szeretete. Épp csak egy rosszaló pillantást vetettem rá, nehogy észre vegye.
- Csomagoltatok neked az útra. -kacsintva állok fel az asztaltól, miután Davis befejezte.
- Öt perc múlva eligazítás. - apró nyikkanással helyeselt az asztal alá becsúszó szék.
Még elkaptam Vala tekintetét, mielőtt elindultam volna.
~ Csak a szokásos...Daniel mint mindig, bajba kerül. Fogadjunk valami kultúrális blablával kergette őrületbe a helybéli lányokat.
Távozok fejvakarva a kantinból sietősen.
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.27. 14:07:01 írta Cameron Mitchell »

Nem elérhető Teal'c

• CSKP
  • Jaffa
  • 1. szint [10 kredit]
  • Tapasztalat: 109
« Válasz #87 Dátum: 2013.07.28. 21:59:36 »
~ Edzés után édes a pihenés.
Szokásomhoz hiven csendben fogyasztottam az ételem, és hallgattam Vala szokásos finnyáskodását.
~ Csak tudnám, hogy akkor miért ezt eszi?
Szerencsére Mitchell a szokásos módon reagált Vala beszólására így megint csend lett az asztalnál. Ekkor jött be Landry tábornok, és Paul Davis őrnagy. Ahogy megláttam őket, tudtam, hogy a nyugodt ebédnek annyi.
~ Remek.
Azonban amikor meghallottam, hogy miről van szó a gondolataim egyből elterelődtek az ennivalóról.
~ "A tábornok mozgósít mindenkit." Mi történhetett, tényleg ekkora lehet a baj? Vajon mi volt a küldetés célja? Remélem Dr. Jackson-nak nincs baja.
Bólintottam Mitchellnek, majd rögtön utána távoztam én is a kantinból, a felszerelésemért.
“Az élet sokkal, de sokkal boldogabb lenne, ha 80 évesen születnénk, és onnan közelítenénk fokozatosan a 18 felé.”
- Mark Twain -
Felszerelés:
* Zat
* Fekete BDU, taktikai mellény: iránytű, alap felszerelés
* Botfegyver
Öltözék:Fekete BDU, ha a nagytanáccsal tárgyal szürke tógaszerű öltözék, amely a tanácstagok hivatalos viselete.

Ő egy 140 év körüli Jaffa.
Rá igazából, az jellemző, hogy nagyon keveset beszél. De amikor megszólal általában mindig tanulságosat, vagy fontos információt mond. Nagyon segítőkész Jaffa. A barátaiért az életét is odaadná. Nagyon erős és elég magas is. Sokszor ha ő nincs a csapattársai már rég nem élnének. Érdeklődő típus, minden érdekli és lefoglalja.

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #88 Dátum: 2013.07.29. 13:28:05 »
//Folytatás: CSKP: Eligazító//

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #89 Dátum: 2017.11.20. 11:20:32 »
Gwyn

/Küldetés információ: Áradat/

A Főhadnagy még némiképp ismerkedett a Parancsnokság szokásaival, életével. Jelenleg reggel lévén, épp a kantinban fogyasztotta reggelijét. Bent tudósok és katonák egyaránt voltak. Mégis akadt egy szabad asztal, ahol Gwyn egyedül volt. A napok csendesek voltak, mióta visszatért előző küldetéséről. Még nem volt egy csapat tagja sem. Érezhetően felmérés alatt tartották.

Jan

A százados a liftből kiszállva a kávé illatával teli levegőben igyekezett uticélja felé. Újra itt volt a bázison, se idegen fenyegetés, se lidércek, se szörnyek, se semmi. Csak kávé és ...tömeg a katintaban...