Szerző Téma: Langara  (Megtekintve 5665 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Helen Drew

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 378
  • Csapat: CSK-17
  • Karakterlap: Helen Drew
Re:Langara
« Válasz #60 Dátum: 2012.01.16. 08:43:22 »
Helennek nagyon nem tetszett Hawkins viselkedése. Olyan sokáig gondolkodott minden egyes lépés előtt... ennyire nem lenne biztos magában?
A terve mindenesetre működött, legalábbis ami a technikai részeket illeti, mert sikerült transzportálnia.
Nemsokára ő és a különben kissé elmebeteg AlterHawkins következik. Nem az az ember, akivel szívesen dolgozna együtt életveszélyes helyzetben, ha az ő döntése lenne.
Szó se róla, már annak is örült volna, ha valaki beavatja, mit is kell tennie. Jaffék és replikátorok támadnak, robbanni készül a naqvadriah, ők egy üres hajóra készülnek... ennek viszont a felét se szeretné tudni.
Hisztizni nem lett volna sok értelme, így aztán csak egy dolgot tehetett: várta, hogy rá kerüljön a sor.

"A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót." Graffiti

Harminc éves, kedves, mosolygós régész, a szemtelenebb gondolatait többnyire megtartja magának, de nem mindig. Könnyű vele együtt dolgozni, bár a fantáziája időnként túlságosan meglódul, akár olyan irányba is, amit ő maga se mer elhinni - így akadt kezdőként a goa'uldok nyomára. Vészhelyzetben nem igyekszik az események középpontjába kerülni, de távol álljon tőle, hogy bárkit cserben hagyjon.

Öltözet: zöld BDU, hajcsat, hajgumi, védőöltözet
Felszerelés:  Beretta 92 három póttárral, Suunto X10 karóra, rádió, zseblámpa, svájci bicska, fejadagok, kulacs, két energiaszelet

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Tapasztalat: 1145
  • Kalandmester
« Válasz #61 Dátum: 2012.01.27. 09:49:38 »
Helen és Hawkins:

Hawkins válaszolt a férfinak.
- Rendben.
A Heracles elindult a bogarak felé. A jaffák elkezdik lőnni az új ellenséget, ahogy a földiek is. Ekkor Richard kommunikátorába megszólalt egy ismerős hang.
- Mi az isten nyilát csinál a hajónkkal, erre nem adtam parancsot!
O'neill volt az. A következő pillanatban egy másik Heracles osztályú hajó eredt a nyomukba. Egy fényvillanás kíséretében egy ismerős alak lépett be a generátorterembe. Brown volt az, vagy csak hasonlított rá.
A tartásából és a rajta lévő fekete egyenruhából látszott, hogy nem emberi lény, sőt nem is élő. Előrelépett.
- Szeretnék egy üzletet ajánlani. Nekünk csak alakok kellenek, amiket mi felölthetünk...

AlterHawkins parancsot adott, hogy forduljanak szembe a másik hajóval, ekkor a replikátor hajó tűzet nyitott a Heraclesre. A replikátorblokkokból álló lövedék átsuhant a pajzson, majd becsapódott a hajó burkolatába. A blokkok átrágták magukat a burkolaton, aztán bent ezernyi fémbogárrá álltak össze. Azok hihetetlen gyorsan elindultak a híd felé. Lorne lenyomta az ajtózáró gombot, mikor az első bogarak megjelentek a folyosón. Helen még láthatott pár katonát, akik a híd felé rohantak, de az ajtó bezárult előttük. Ordítások hallatszottak, majd hamarosan az ajtólemezen megjelent egy szürke, füstölgő folt. Majd egy újabb...savat használtak.

Cassie:

A replikátorok hihetetlenül gyorsak voltak, a jaffák csak annyit tehettek, hogy hátrálnak, és próbálják őket távol tartani. Cassie ekkor azt kezdi érezni, hogy az új erejével képes lenne szétzilálni a replikátorblokkok közötti kötést...
Az egyik bogár felugrik, és a lány arca felé süvít...

Nem elérhető Cassandra Fraiser

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 352
  • Karakterlap: Cassandra Fraiser
  • Rang: Hadnagy
« Válasz #62 Dátum: 2012.01.28. 20:16:28 »
Hirtelen megláttam mik közelednek felénk, kétségbeesetten tüzeltem rájuk, mintha használna. Replikátorok, ezernyi és ezer támadt ránk, tudtam hogy esélyünk sincs. Iszonyú dühös lettem, a maradék pici makacsságommal, nem akartam föladni, nem akartam egy párhuzamos világban megdögleni, nem, nem erre születtem és különben is elég már ebből a nyamvadt gyilkos örültek házából. Éreztem tenni akarok valamit, és furcsa dolog kerített a hatalmába. Éreztem az erőt magamban, hogy megtudom tenni, képes vagyok rá, hogy végezni tudok velük.
Az egyik dög felém ugrott, én kinyújtottam a kezem, összegyűjtöttem minden energiám és teli torokból ordítottam a replikátorok felé.
- Elég legyen!!!!!
:beer:

Felszerelés:
Öltözet: Zöld BDU, védőruha
Fegyverek: Taktikai mellény; P-90 (1 db. tár a fegyverben) + 3/3 póttár; Beretta 92 (1 db. tár a fegyverben) + 3/3 póttár; katonai kés, egy ARG (amit kapun való átlépés után veszek magamhoz), 3db gránát
Egyéb használati tárgyak: Suunto X10 karóra; Alapfelszerelés (Rádió, GDO stb.),  egy személyes családi fotó

~Vagy győzöl vagy elbuksz. A sorsod elől nem menekülhetsz.~

Nem elérhető Richard Hawkins

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 272
  • SG-17 Teamleader , USAF Pilóta & Mérnök
    • Star Wars: Új Világ
  • Csapat: SG-17
  • Idézet: Mikor rá lelsz mi minden rejlik benned, megleled az igazságot is odaát.  :) :beer:
  • Karakterlap: Richard Hawkins
  • Rang: Őrnagy
« Válasz #63 Dátum: 2012.02.26. 18:15:29 »
Éreztem, ahogy a Heracles elindult. Nem sokkal később a rádiómban egy ismerős hang szólalt meg, aki nem más volt, mint O'Neill elnök. Mire én beleszóltam a rádióba, hogy válaszoljak az iménti üzenetre....
- Ne aggódjon Jack! Mindent kézben tartunk. - Válaszoltam a rádióba, majd folytattam a munkámat. még bevittem pár eszköz terveit és a féreg lyuk fegyver megépítéséhez szükséges adatokat és egy kisebb robot adatait, akik segítenek majd megalkotni azt. Közben egy panelról figyeltem az űrben történő eseményeket is. Azonban sok időm már nem volt az ötleteimen merengeni, mivel egy ismerős férfi lépett a helységbe Brown volt az. Csak hogy valami nem stimmelt vele. Amennyire láttam az öltözete túl gyászos volt és a testtartása túl merev és fegyelmezett volt egy emberhez képest.
~ Na ne! Ilyen az én formám. Ha ez az akire gondolok nincs sok esélyem. Na azt már nem! Velem van egy briliáns Omeyocan elméje és az én találékonyságom. Most nem adhatom fel! ~
Aztán a monitorra néztem, ami ahhoz a géphez tartozott, ami csodás dolgokat alkot nekem. S már csak egy gombnyomásra voltam a megvalósításuktól. Aztán az az ízé az aki Brown-nak adta ki magát belépett a gépházba és alkudozni kezdett. Erre én is beszálltam a játékába.
- Valóban! Ha igazán csak testeket akarnak lemásolni, hogy könnyebben boldoguljon, akkor mi szükség a gyilkolásokra?! Szóval, ha tényleg, csak embereket akar lemásolni akkor álljon le a támadásokkal és az öldökléssel! Mert ha csak gyilkol, azzal nem ér el semmit. Ha maga tényleg ezt akarja, akkor rám hallgat. - Közben felé fordultam és pár lépést közelebb is mentem hozzá. Miközben artikuláltam is, így kísérve a mondanivalómat. Aztán megálltam és vártam erre mit lép.
Mi mind csillagokból vagyunk. Bennünk ölt testet az Univerzum, miközben saját értelmét keresi.
Jellem:
Bátor, kedves, vicces, és akár még önfeláldozó is tud lenni, ha szügségét érzi. Kiáll a barátaiért és szereteiért és segítőkész is. A diplomácia nem az erőssége, de eléggé meggyőző is tud lenni. Mind ezek mellett, ő inkább a tettek embere, aki ha tud segít másoknak. Mind-e mellett nagyon jó emberismerő is, aki ezen témákban, olykor sok meglepetéssel tud szólgálni. Hűséges a családjához, a barátaihoz és a katonatársaihoz is. Tapasztalt katona, aki már sokmindenen keresztül ment a katona évei alatt. Eléggé találékony és a végsőkig is képes kitartani, ha kell. Szabadidejét szereti a barátaival együt tölteni és a hobbijainak és érdeklődési köreinek hódolni.

Nem mindig tud szótérteni a feleteseivel, ami leginkább akkor következik be, ha olyan jellegű a parancs amivel ő nem ért egyet. Olykor kicsit bosszantó, makacs és önfejű.

Öltözet:
Katonai: kék gyakorló ruha, CSK-17 fekete BDU ruha

Küldetésekor visel:
Fegyverek/eszközök: -

Svájci piros bicska - (Amit mindíg magánál hord és nem tudnak megtalálni.)

Egyéb tartozékok: Suunto-XLander karóra

Nem elérhető Helen Drew

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
« Válasz #64 Dátum: 2012.02.27. 17:12:59 »
A dolgok egyre zűrzavarosabbak lettek, Helen pedig leginkább tehetetlenül nézte mindezt. Végül is a konkrét fenyegetés kötötte le a figyelmét, néhány katona menekült feléjük a replikátorok elől. A nő csendben drukkolt, hogy még időben elérjék az ajtót, de nem sikerült. Megtörölte a szemét, nem tudta, könnyes-e, vagy a homlokát kiverő veríték csorgott bele.
- Csak még pár másodpercre lett volna szükségük! - kiáltott dühösen AlterLorne-ra, bár nem tudta, érdemes-e hibáztatni a férfit. A halottaknak tartozott ennyivel, és kész.
Akkor is, ha új probléma jelentkezett: a replikátorok igyekeztek szétmarni a bejáratot.
- Van ötlete, vagy keressek valakit, aki kitalál egyet? - kérdezte fásultan. Túl sok volt ennyi életveszély egy napra.

"A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót." Graffiti

Harminc éves, kedves, mosolygós régész, a szemtelenebb gondolatait többnyire megtartja magának, de nem mindig. Könnyű vele együtt dolgozni, bár a fantáziája időnként túlságosan meglódul, akár olyan irányba is, amit ő maga se mer elhinni - így akadt kezdőként a goa'uldok nyomára. Vészhelyzetben nem igyekszik az események középpontjába kerülni, de távol álljon tőle, hogy bárkit cserben hagyjon.

Felszerelés:  Beretta 92 három póttárral, Suunto X10 karóra, rádió, zseblámpa, svájci bicska, fejadagok, kulacs, két energiaszelet

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #65 Dátum: 2012.03.28. 11:19:41 »
A replikátor magában bólogat, majd halkan megszólal.
- Mit gondol a szerves és szervetlen élőlények meddig élhetnek egymás mellett békében. Nézze meg az embereket, ők megpróbálnak minden kultúrát beolvasztani, ez alól a miénk se lenne kivétel, persze mi harcolni fogunk, és addig nem nyugszunk, míg ki nem írtjuk az egész emberiséget. A barátjuktól tudjuk, hogy önök egy másik dimenzióból származnak. Tudja mit. Testekért cserébe nem támadjuk meg az önök világát. Mit szól? A hidat támadó harcosaimat megállítottam jó szándékom jeleként.

Az ajtón megjelent egy füstölgő nyílás, amin keresztül egy replikátor kezdett el benyomakodni, majd még több, és még több. Hamarosan az egész híd tele volt velük. Majd megálltak, mintha csak parancsra vártak volna.

A replikátor hirtelen darabjai robbant. Ekkor megremeg a föld, a távolban robaj hallatszik, kitört egy vulkán. A következő pillanatban az egyik magasabb hegy tetejéről füstoszlop indul meg, az oldalán pedig egy lávafolyam gördül alá, egyenesen a város felé. A sikátorból még több replikátor özönlik elő.
Cassiéknek menekülnie kell.

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
« Válasz #66 Dátum: 2012.04.06. 11:53:31 »
A replikátor nos nanitjaira robbant szét, alig hittem, hogy ezt én csináltam. De nagyon örömködni nem volt időm, mert a talaj megremegett a lábam alatt, hatalmas füstöt láttam gomolyogni felénk, elöszőr azt hittem egy hajó zuhant le, de nem, ez egy kitörő vulkán hamuja volt. Nem tudtam mi hiányzott még. A sikátorból érekező replikátorok is mégmindig tengernyien voltak. A láva szépen megsüti majd a dögöket, de minket is. Nem maradt választásunk.
- Nem bírunk velük, sem a vulkánnal. El kell hagynunk a területet, most. -ordítottam Teal'c felé, és elkezdtem hátrálni a téren parkoló Teltac felé.

Felszerelés:
Fegyverek: Taktikai mellény; P-90 (1 db. tár a fegyverben) + 3/3 póttár; Beretta 92 (1 db. tár a fegyverben) + 3/3 póttár; katonai kés, egy ARG (amit kapun való átlépés után veszek magamhoz), 3db gránát
Egyéb használati tárgyak: Suunto X10 karóra; Alapfelszerelés (Rádió, GDO stb.),  egy személyes családi fotó

Nem elérhető Helen Drew

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
« Válasz #67 Dátum: 2012.04.25. 17:57:37 »
AlterLorne láthatóan csak dekorációként állt mellette, jó ég, ha az otthoni látná ezt a viselkedést, az alteregója helyett is elsüllyedne szégyenében.
És miért nem csinálnak valamit Hawkinsék? Csak tudják, hogy baj van...
Helen úgy döntött, ideje cselekedni,és először majdnem káromkodott, mikor rájött, hogy puszta megszokásból a zatet kapta elő, és értékes másodpercekbe került volna más fegyvert elővenni. Különben is, ez az otthoni egy brutálisabb verziója... Szét lehet verni vele a replikátorok elektromos hálózatát?
Mielőtt lőtt volna, a bogarak hirtelen megdermedtek, és Helen nem szeretett volna elsőként támadni.
- Mi a fene ez?- kérdezte, bár gőze sem volt róla, hogy hallja-e valaki, aki válaszolni is tud. Mennyire fejlettek Brown átlagharcosai?

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #68 Dátum: 2012.06.13. 12:49:18 »
Hawkins sikeresen jobb belátásra térítette a másik replikátort, az belenyúlt a katona fejébe, majd testeket másolt.
- Elmegyünk ennek az univerzumnak egy távoli szegletében, hogy tovább dolgozhassunk. Ráébresztettél minket, hogy jobbak is lehettünk mint az emberek. - Egy fény kíséretében eltűnik, ahogy a többi replikátor is. A hajón még sokáig káosz van.
Közben a vulkán is kitör, ahogy az összes többi a bolygó felszínén. Hamarosan fekete füstfelhő takarja el az eget, lávafelhők törnek át. A lakosság pánikszerűen menekül, a taurik pedig elkezdeik kimenteni a zsákmányolt eszközöket.
Az AlterHawkins elvezeti őket a tükörhöz, majd elküldi őket...
- Szeretném hogy ha soha többet nem térnének vissza. Elég csúnyán belerondítottak az itteni dolgokba, úgy hogy viszlát...

/Bocsánat, hogy ilyen sokáig tólodott, Hawkins is kiszállt útközben, és a kalandhoz rá is szükség volt, elnézést az ilyen hirtelen zárásért./

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
« Válasz #69 Dátum: 2012.06.27. 10:22:12 »
Az elkövetkező percekben akkora lett a káosz, hogy tudtam nincs mit tennem, csak menekülhetem, bár magam se tudtam hova. Addig menekültem, még megpillantottam Helen-t és Hawkins-t, rögtön odafutottam hozzájuk és megöleltem Helen-t.
-Örülök, hogy élsz. És remélem, te vagy az.
 Aztán már azt vettem észre, hogy a tükör felé terelnek minket.Amikor közölték, hogy elmehetünk erről a világról, nem kellett kétszer mondani, enyhén szólva szíves örömest teszem meg, hogy visszatérjek a saját világomba. De előtte még valamit tudnia kellett Helen-nek.
- Helen, ha átléptünk, és én veszélyes lennék rátok, minimum el kell kábítanod. Az alterCassandra azt hiszem belepiszkált a genetikai állományomba. - mondtam, majd átléptem a tükör másik oldalára, hogy a többieket fedezhessem érkezésnél, hiszen bármi jobb lehet, mint ez a párhuzamos világ.
« Utoljára szerkesztve: 2012.06.27. 10:33:56 írta Cassandra Fraiser »

Felszerelés:

Nem elérhető Helen Drew

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
« Válasz #70 Dátum: 2012.06.27. 16:32:50 »
A dolgok hirtelen a fejük tetejére álltak. A replikátorok jó útra tértek, Langarán viszont lázadni kezdett a természet, és a helyiek úgy döntöttek, elég az "ikertestvérekből".
De legalább Cassie előkerült, és a jelek szerint minden klappolt vele.
- Ó, én teljesen önmagam vagyok, nem is találkoztam a hasonmásommal.
~ Ami azért kicsit kár, még akkor is, ha csak egy jó nagy sokkot hagytam ki ezzel ~ gondolta Helen, miközben viszonozta az ölelést.
A tükörig minden rendben volt, leszámítva Cassie aggodalmaskodását.
- Á, ha csak a génjeidbe piszkált bele, a fejedbe nem, nem hiszem, hogy képes lennél nagy gondot okozni. Akármi az, megoldjuk - mosolygott a régész a barátjára. A régi CSK-1-tagoknak is lenne a dologhoz egy-két szavuk, ez biztos rendben lesz.
Ő is a tükör felé fordult. Az otthona hirtelen egy egész univerzummá nőtt -  akkor is, ha néha veszélyeket tartogat számukra.

Nem elérhető Richard Hawkins

• CSKP
  • Ember
  • 2. szint [30 kredit]
  • Tapasztalat: 272
  • SG-17 Teamleader , USAF Pilóta & Mérnök
    • Star Wars: Új Világ
  • Csapat: SG-17
  • Idézet: Mikor rá lelsz mi minden rejlik benned, megleled az igazságot is odaát.  :) :beer:
  • Karakterlap: Richard Hawkins
  • Rang: Őrnagy
« Válasz #71 Dátum: 2012.06.29. 20:05:14 »
Miután sikeresen rávettem a Replikátor Alexet a helyzet lehető legbékésebb megoldására, lemásolt engem, minden szempontból, aztán ő és a kis serege eltűntek. Még mindig éreztem a fejemben Tlalok tudatának jelenlétét, ami bár elég erős volt, jelenleg passzív. Aztán elraktam magamhoz a hordozható Asgard órára emlékeztető transzportert és minden adatot, aminek hasznát vehetem a világomban, beleértve a Heracles terveit és leírásait is, amiket gyorsan kiegészítettem pár plusz adattal is és háttér adatokkal is. Aztán, amint elintéztem, hogy az általam készített dolgokat egy jó ideig ne használhassák, megjelent az alteregóm.
~ Na ezekkel meg is vagyok. egyhamar nem tudjátok majd használni az eszközeimet az tuti, legalább megnehezítettem a dolgukat, ha már megsemmisíteni nem volt időm. ~
Végül, mikor a gondolataim özönéből magamhoz tértem, a másik énem, közölte, hogy hazajuttat. Persze örültem is neki, de csak részben. Még sokat akartam tenni az itteniekért, de ezek szerint félbe kell hagynom. Követtem Hawkins ezredest a tükörhöz. Ott találkozhattam a csapatom többi tagjával is, akik láthatóan jobban örültek egymásnak, és velem nem is igen foglalkoztak. De most nem ez volt a legfontosabb. Mikor az Alter Hawkins utoljára elköszönt, a többiek átmentek a világomba. Én viszont még szóltam pár szót másod magamhoz.
- Nos én a helyedben erre nem vennék mérget. Mi még biztosan találkozunk, ezt biztosra veheted. S bár tudom, komoly veszteségek értek téged a múltban... Mint az embereid, számos ember és a szüleid is... Hidd el, ők nem akarnák, hogy olyan ösvényen járj, mint most is. Még van remény a számodra. Ha gondolod, felkereshetsz, majd odaát, és elviszlek majd az én szüleimhez, akik bizonyos értelemben a te szüleid is. De erre majd legközelebb kerítünk sort. Addig is vigyázz magadra és Chloe-ra is, legalább őt ne veszítsd el, ő nagyon fontos mindkettőnknek. Viszlát legközelebb, az erő legyen veled Ricky-boy. - Mondtam neki a kellő hangsúlyokkal és hatással, amit kellett. Végül a kezébe dobtam egy medált, amiben egy jól látható fénykép volt, rajta a Szüleimmel, velem és Chloe-val. Ezután utolsóként tértem vissza a saját világomba a többiekhez.
Mi mind csillagokból vagyunk. Bennünk ölt testet az Univerzum, miközben saját értelmét keresi.
Jellem:
Bátor, kedves, vicces, és akár még önfeláldozó is tud lenni, ha szügségét érzi. Kiáll a barátaiért és szereteiért és segítőkész is. A diplomácia nem az erőssége, de eléggé meggyőző is tud lenni. Mind ezek mellett, ő inkább a tettek embere, aki ha tud segít másoknak. Mind-e mellett nagyon jó emberismerő is, aki ezen témákban, olykor sok meglepetéssel tud szólgálni. Hűséges a családjához, a barátaihoz és a katonatársaihoz is. Tapasztalt katona, aki már sokmindenen keresztül ment a katona évei alatt. Eléggé találékony és a végsőkig is képes kitartani, ha kell. Szabadidejét szereti a barátaival együt tölteni és a hobbijainak és érdeklődési köreinek hódolni.

Nem mindig tud szótérteni a feleteseivel, ami leginkább akkor következik be, ha olyan jellegű a parancs amivel ő nem ért egyet. Olykor kicsit bosszantó, makacs és önfejű.

Öltözet:
Katonai: kék gyakorló ruha, CSK-17 fekete BDU ruha

Küldetésekor visel:
Fegyverek/eszközök: -

Svájci piros bicska - (Amit mindíg magánál hord és nem tudnak megtalálni.)

Egyéb tartozékok: Suunto-XLander karóra

Nem elérhető Merlin

• Mesélő
  • 7. szint [280 kredit]
  • Kalandmester
« Válasz #72 Dátum: 2012.07.19. 23:04:33 »
Richard Hawkins, Cassandra Fraiser, Helen Drew

Folytatás: Tejútrendszer - További bolygók - P9X-259